U bent niet ingelogd

Top 25

Top 25 vrouwen        
Eind 2019Eind 2018NaamTotaal aantal kmGemiddeld / seizoenMax. aantal km / seizoenDeelname periodeAantal deelname jaren
12Martens-Ensing, Dina104.1773.7217.0101990-201928
21Knevel-Venekamp, Jannie10.29795.8368.6131997-201317
33Schulte-Arends, Minie7.95452.9543.8671994-201924
44Gerdes, Marion62.7463.9015.4092005-201915
55Reinders, Ineke49.1163.0394.2951979-200813
69IJsseldijk, Agnes41.6537.0419.2742015-20195
76Dekker, Diana37.0359.2591.26032007-20104
87Schoonewille, Yvet39.7124.4285.9002011-20166
98Kamphuis, Jeannette31.5322.6004.1512000-201112
1010Bovenkamp, Tineke v.d.25.4664.2448.2021976-19816
1111Oosterrood-Fuhler, Judith21.1622.4944.8122008-20188
1213Luik, Geuke van21.2381.3642.4432005-201915
1312Sijbom, Truus18.4452.5045.0662007-20137
1414Berk, Nancy van de 18.1273.9744.4562011-20144
1515Oorburg, Alies18.0133.6035.5171979-19845
1616Bos-Eding, Diny17.1755.72511.8911978-19813
1717Schuurke, Sandra16.5513.3984.4472003-20074
1818Funke, Ineke13.6776.8398.0101979-19802
1919Rademaker, Margriet13.3576.1918.2622010-20112
2020Jansen, Ida13.0264.3426.6521982-19843
2121Jong-Sanders, Tieneke de9.7094.8555.3671992-19932
2222Hadders, Sietske8.7068.7068.70619821
2323Akker-Kloos, Marianne7.8633.9324.6331997-19982
24Schepers, W.6.9746.9746.97420191
2524Draaier, Marijke6.8693.4354.5311983-19852

Het laatste nieuws

NTFU toertochten in de buurt