Stand Dames top 25 aller tijden      
Naameind 2019eind 2018totaal aantal kmmax. aantal km / seizoendeelname periodeaantal deelname jarengemiddeld / seizoen
Martens-Ensing, Dina1210417770101990-2019283720
Knevel-Venekamp, Jannie2110297986131997-2013175836
Schulte-Arends, Minie337954538671994-2019242954
Gerdes, Marion446274654092005-2019153901
Reinders, Ineke554911642951979-2008133038
IJsseldijk, Agnes694165392742015-201957041
Dekker, Diana7637035126032007-201049258
Schoonewille, Yvet873971259002011-201664427
Kamphuis, Jeannette983153241512000-2011122600
Bovenkamp, Tineke v.d.10102546682021976-198164244
Oosterrood-Fuhler, Judith11112116248122008-201882494
Luik, Geuke van12132123824432005-2019151364
Sijbom, Truus13121844550662007-201372503
Berk, Nancy van de 14141812744562011-201443974
Oorburg, Alies15151801355171979-198453602
Bos-Eding, Diny161617175118911978-198135725
Schuurke, Sandra17171655144472003-200743397
Funke, Ineke18181367780101979-198026838
Rademaker, Margriet19191335782622010-201126191
Jansen, Ida20201302666521982-198434342
Jong-Sanders, Tieneke de2121970953671992-199324854
Hadders, Sietske222287068706198218706
Akker-Kloos, Marianne2323786346331997-199823931
Schepers, W.2469746974201916974
Draaier, Marijke2524686945311983-198523434