U bent niet ingelogd

Top 100

Top 100 mannen       
Eind 2019Eind 2018NaamTotaal aantal kmGemiddeld/ seizoenMax. aantal km/ seizoenDeelname periodeAantal deelname jaren
11Kuiper, Gerard779.90820.76729.1291988-201932
22Huizing, Roel (†)602.066
17.79920.7801983-201330
34Kwint, Chris369.24918.63627.1132004-201916
43Hölscher, Willem361.08610.03117.0581986-201833
55Meijer, Cor325.16010.06013.8211992-201928
66Schulte, Tonnie320.1659.69213.0081992-201928
77Stegink, Berend309.35214.63422.3492001-201818
88Tingen, Lambert (†)302.58914.26726.4001983-201220
99Vos, Koen293.7778.49411.3511989-201931
1010Siekman, Johan283.3708.08414.2351987-201932
1112Wijs, Jan de272.65711.02017.5711998-201922
1211Arends, Jan266.6088.45918.0731982-201731
1313Fuhler, Jakob263.7457.91314.9511983-201929
1414Ottens, Herman240.2157.82314.0591986-201629
1515Knevel, Tijmen237.56413.44518.3171997-201317
1616Trip, Geert (†)235.29612.38414.2381992-201019
1718Martens, Jan234.6326.23710.1021981-201936
1817Jongman, Evert234.0038.70710.6381996-201924
1919Jansen, Kasper (†)214.55712.62120.3511980-199917
2020Zwols, Gerrit207.4579.10116.2301989-201021
2122Koopman, Be203.3698.66218.0251988-201921
2228Scheven, Christiaan199.99314.07320.5852006-201912
2321Pomp, Harm199.61825.91632.2562008-20147
2423Vegt, Hans van der194.6587.93015.1511988-201824
2524Springer, Hans192.0856.3088.4401990-201828
2625Schonewille, Ep191.80411.98822.3871997-201216
2727Bakker, Thomas188.2658.32411.5552003-201917
2826Dijkstra, Pier187.90110.61616.8182006-201914
2930Gerdes, Herman177.5085.7317.3121991-201929
3032Groenewold, Ab175.98410.58115.1082006-201914
3134Groot, Anne de175.9207.50623.8801998-201922
3229Pruim, Koen (†)174.2918.19315.1151982-200120
3335Wolthof, Diederik168.5198.00812.0581991-201919
3431Claus, Remmelt (†)164.7296.58910.1801978-200225
3533Buls, Albert16.20736.52116.0811977-201824
3637Beukers, Gerhard157.0896.15611.7001977-201923
3736Idema, Tieme153.6826.7448.8751993-201522
3838Stadman, Gert150.4766.7869.8761989-201822
3941Veldwijk, Frank144.3587.1009.0382003-201917
4040Reus, Jan143.37317.63038.2061995-20028
4142Wessel, Henk142.5066.35610.5332000-201920
4239Dost, Albert (†)141.9848.87419.7301976-199316
4345Sijbom, Herman137.0665.5408.7091998-201922
4448Scholte-Albers, Jan134.9997.71213.1202002-201917
4543Aa, Jan v.d. (†)133.9049.56535.0001977-199014
4646Luik, Dietmar van132.5705.37310.0511982-201924
4744Pruisscher, Jan131.9465.06010.5541995-201723
4849Stuiver, Ab126.73711.43015.5112010-20189
4947Reuvers, Harry125.9525.47610.4671982-200623
5050Sikkens, Frits122.5597.20911.3551983-200917
5152Dubbelboer, Jan121.7364.14710.1001978-201928
5251Oldenburger, Job (†)120.6176.70112.0611976-200418
5356Bos, Peter120.6167.96511.2902007-201913
5454Haitel, Mans116.1106.05010.5741992-201917
5553Kalkman, Wouter115.9348.54918.3881990-200513
5655Beerlink, Jan110.99016.36921.7862013-20175
5759Witte, Onno van de108.0114.5567.5101996-201921
5858Veenema, Elzo106.6153.5546.5661982-201930
5957Laan, Eddy van de105.4032.9285.7201976-201936
6060Roosken, Gerard103.3207.32610.8762005-201813
6161Heuvink, Bert102.9199.35621.7731991-200211
6262Luik, Henk100.0635.00311.3291992-201120
6366Hingstman, Roelof99.1665.6769.8692007-201913
6471Heuveln, Johann van96.12911.87716.6442013-20197
6568Groote, Hendrie de94.2797.7719.3542010-201910
6663Tibbe, Piet94.0074.5286.2501992-201320
6764Bruinsma, Jan93.0676.69612.0431997-201813
6865Zijl, Pieter van92.6815.20910.3711996-201116
6967Siks, Bert86.3874.5477.7121979-200319
7073Hadderingh, Harrie81.9143.9167.0552002-201918
7169Akker, Johan81.1206.38810.3361991-200612
7270Rengers, Klamer80.1117.23711.1021992-200311
7372Siero, Han78.0083.9766.5752000-201818
7474Joesten, Geert71.1944.74610.2651977-200115
7575Vries, Joost de70.75310.10824.0631984-19937
7676Schoonewille, Bert69.3003.7568.2552004-201714
7777Haitel, Herman68.1473.9447.2301983-201517
7878Santing, Jannes66.8908.36112.0171992-20018
7980Schoonbeek, Roelf66.1323.3076.0391981-201920
8079Bernsen, Herman65.20610.21613.5242004-20116
8181Arling, Bennie63.5707.06312.8512001-20099
8282Waverijn, Roelof61.2676.12716.0161982-199510
8389Klomp, Herman60.6673.5576.1212006-201914
8483Veenstra, Tjietse60.5954.5187.3332005-201712
8584Sanders, Gradus60.5452.7524.2891987-201622
8692Kremer, Dries59.8984.7386.4022009-201911
8785Aardema, J.H.59.25514.81432.2391981-19844
8886Vries, Karst de58.0145.8016.6392005-201610
8995Mulderij, Tjibbe57.9977.8419.0092014-20196
9087Koelman, Albert57.8896.43210.2861991-19999
9188Meyering, Jo57.84614.46222.2221977-19814
9290Reuvers, Herman57.2688.18110.7111992-20007
9397Hollander, Arnoud56.3843.3174.7302003-201917
9491Veldhuis, Louis55.1446.6089.6592007-20147
95111Akkerman, Evert54.0126.7528.9862012-20198
96105Veenstra, Fred53.7615.6737.6792012-20198
9793Pomp, Roelof53.72410.74511.5031997-20015
98107Emmen, Frans53.6795.0996.3572011-20189
9994Wildeboer, Pieter Jan53.5865.3597.1551992-200110
10096Haitel, Tonnie52.4072.9145.4031991-201316

Het laatste nieuws

NTFU toertochten in de buurt