Stand Heren top 100 allertijden   
Naameind 2019eind 2018totaal aantal kmmax. aantal km/ seizoendeelname periodeaantal deelname jarengemiddeld / seizoen
Kuiper, Gerard11779908291291988-20193220767
Huizing, Roel (†)22602066207801983-20133017799
Kwint, Chris34369249271132004-20191618636
H?lscher, Willem43361086170581986-20183310031
Meijer, Cor55325160138211992-20192810060
Schulte, Tonnie66320165130081992-2019289692
Stegink, Berend77309352223492001-20181814634
Tingen, Lambert (†)88302589264001983-20122014267
Vos, Koen99293777113511989-2019318494
Siekman, Johan1010283370142351987-2019328084
Wijs, Jan de1112272657175711998-20192211020
Arends, Jan1211266608180731982-2017318459
Fuhler, Jakob1313263745149511983-2019297913
Ottens, Herman1414240215140591986-2016297823
Knevel, Tijmen1515237564183171997-20131713445
Trip, Geert (†)1616235296142381992-20101912384
Martens, Jan1718234632101021981-2019366237
Jongman, Evert1817234003106381996-2019248707
Jansen, Kasper (†)1919214557203511980-19991712621
Zwols, Gerrit2020207457162301989-2010219101
Koopman, Be2122203369180251988-2019218662
Scheven, Christiaan2228199993205852006-20191214072
Pomp, Harm2321199618322562008-2014725916
Vegt, Hans van der2423194658151511988-2018247930
Springer, Hans252419208584401990-2018286308
Schonewille, Ep2625191804223871997-20121611988
Bakker, Thomas2727188265115552003-2019178324
Dijkstra, Pier2826187901168182006-20191410616
Gerdes, Herman293017750873121991-2019295731
Groenewold, Ab3032175984151082006-20191410581
Groot, Anne de3134175920238801998-2019227506
Pruim, Koen (†)3229174291151151982-2001208193
Wolthof, Diederik3335168519120581991-2019198008
Claus, Remmelt (†)3431164729101801978-2002256589
Buls, Albert3533162073160811977-2018246521
Beukers, Gerhard3637157089117001977-2019236156
Idema, Tieme373615368288751993-2015226744
Stadman, Gert383815047698761989-2018226786
Veldwijk, Frank394114435890382003-2019177100
Reus, Jan4040143373382061995-2002817630
Wessel, Henk4142142506105332000-2019206356
Dost, Albert (†)4239141984197301976-1993168874
Sijbom, Herman434513706687091998-2019225540
Scholte-Albers, Jan4448134999131202002-2019177712
Aa, Jan v.d. (†)4543133904350001977-1990149565
Luik, Dietmar van4646132570100511982-2019245373
Pruisscher, Jan4744131946105541995-2017235060
Stuiver, Ab4849126737155112010-2018911430
Reuvers, Harry4947125952104671982-2006235476
Sikkens, Frits5050122559113551983-2009177209
Dubbelboer, Jan5152121736101001978-2019284147
Oldenburger, Job (†)5251120617120611976-2004186701
Bos, Peter5356120616112902007-2019137965
Haitel, Mans5454116110105741992-2019176050
Kalkman, Wouter5553115934183881990-2005138549
Beerlink, Jan (†)5655110990217862013-2017516369
Witte, Onno van de575910801175101996-2019214556
Veenema, Elzo585810661565661982-2019303554
Laan, Eddy van de595710540357201976-2019362928
Roosken, Gerard6060103320108762005-2018137326
Heuvink, Bert6161102919217731991-2002119356
Luik, Henk6262100063113291992-2011205003
Hingstman, Roelof63669916698692007-2019135676
Heuveln, Johann van647196129166442013-2019711877
Groote, Hendrie de65689427993542010-2019107771
Tibbe, Piet66639400762501992-2013204528
Bruinsma, Jan676493067120431997-2018136696
Zijl, Pieter van686592681103711996-2011165209
Siks, Bert69678638777121979-2003194547
Hadderingh, Harrie70738191470552002-2019183916
Akker, Johan716981120103361991-2006126388
Rengers, Klamer727080111111021992-2003117237
Siero, Han73727800865752000-2018183976
Joesten, Geert747471194102651977-2001154746
Vries, Joost de757570753240631984-1993710108
Schoonewille, Bert76766930082552004-2017143756
Haitel, Herman77776814772301983-2015173944
Santing, Jannes787866890120171992-200188361
Schoonbeek, Roelf79806613260391981-2019203307
Bernsen, Herman807965206135242004-2011610216
Arling, Bennie818163570128512001-200997063
Waverijn, Roelof828261267160161982-1995106127
Klomp, Herman83896066761212006-2019143557
Veenstra, Tjietse84836059573332005-2017124518
Sanders, Gradus85846054542891987-2016222752
Kremer, Dries86925989864022009-2019114738
Aardema, J.H.878559255322391981-1984414814
Vries, Karst de88865801466392005-2016105801
Mulderij, Tjibbe89955799790092014-201967840
Koelman, Albert908757889102861991-199996432
Meyering, Jo918857846222221977-1981414462
Reuvers, Herman929057268107111992-200078181
Hollander, Arnoud93975638447302003-2019173317
Veldhuis, Louis94915514496592007-201476608
Akkerman, Evert951115401289862012-201986752
Veenstra, Fred961055376176792012-201985673
Pomp, Roelof979353724115031997-2001510745
Emmen, Frans981075367963572011-201895099
Wildeboer, Pieter Jan99945358671551992-2001105359
Haitel, Tonnie100965240754031991-2013162914